Szukaj
Dodaj ogłoszenie »
Menu

Schodzi.pl to nowy serwis ogłoszeniowy dla Każdego!

 

Serwis ogłoszeniowy schodzi.pl to nowa platforma dla wszystkich sprzedających i oferujących swoje usługi. Zamieszczone oferty to ogłoszenia ogólnopolskie gwarantujące dotarcie do maksymalnej grupy potencjalnych kupujących. Na schodzi.pl znajdziesz rzeczy używane i nowe w atrakcyjnych cenach!

 

Wystawianie ofert w serwisie jest bezpłatne i nie ma limitu dodawanych ogłoszeń. W odróżnieniu od innych podobnych serwisów na schodzi.pl nie ma pakietów, brak jest też ukrytych opłat związanych z wystawieniem ogłoszeń.

 

Z serwisu schodzi.pl możesz korzystać na różnych urządzeniach mobilnych – telefonach, tabletach, komputerach. Dzięki przejrzystej strukturze serwisu możesz łatwo przeglądać ogłoszenia innych i dodawać swoje.

 

Każde ogłoszenie zawiera zdjęcia, dokładne opisy oferty, a także dodatkowe parametry. Dzięki widocznej mapce użytkownik ma ułatwioną możliwość zlokalizowania sprzedawcy, spotkania się i sfinalizowania transakcji. Można skorzystać również z innych dogodnych form kontaktu ze sprzedającym takich jak numer telefonu czy ‘zadaj pytanie sprzedającemu’.

 

Dla użytkowników których dzieli duża odległość wprowadziliśmy możliwość sprzedaży wysyłkowej. W zakładce warunki dostawy znajdziesz koszty związane z taką wysyłką. Użytkownicy indywidulanie ustalają warunki transakcji w której serwis nie bierze udziału.

 

Jeśli poszukujesz konkretnej oferty której nie możesz znaleźć w serwisie skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę przedmiotu lub frazę.

 

Jeśli masz pytania, sugestie lub uwagi napisz do nas przez formularz kontaktowy

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

StatystykaX

Ogłoszenia: 1312

Użytkownicy: 162

Goście on-line: 10