Szukaj
Dodaj ogłoszenie »
Menu

1. Jak mogę zacząć sprzedaż na schodzi.pl?

 

To proste, wystarczy się zarejestrować w serwisie. Zajmie Ci to parę chwil! Aby założyć konto kliknij tutaj i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Po prawidłowej rejestracji uzyskasz dostęp do Twojego konta i panelu administracyjnego. Podane dane osobowe są szczególnie chronione - sprawdź w zakładce Polityka prywatności.

 

2. Mam problem z zalogowaniem się.

 

Przede wszystkim upewnij się czy wpisany adres e-mailowy i hasło są poprawnie wpisane. Pamiętaj, że hasło może zawierać wielkie, małe litery i inne znaki. W celu odzyskania hasła kliknij tutaj.

 

3. Jak mogę dodać dodać ogłoszenie?

 

Musisz kliknąć w ikonę Moje konto lub gdy już jesteś zalogowany, wystarczy kliknąć w przycisk "Dodaj ogłoszenie" na górze strony.

 

4. Gdzie mogę zobaczyć moje ogłoszenia?

 

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie swoje ogłoszenia zaloguj się na Moje konto, następnie kliknij w „Moje ogłoszenia”.

 

5. Co jeśli nie mogę znaleźć moich ogłoszeń w serwisie?

 

Pamiętaj, że ogłoszenie jest widoczne tylko po aktywacji ogłoszenia. Po dokonanej transakcji otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail wiadomość z serwisu o treści „Aktywuj ogłoszenie”. W środku znajdziesz link aktywujący, po kliknięciu w niego Twoje ogłoszenie zostanie aktywowane.

 

Od tej pory Twoje ogłoszenie znajduje się w serwisie i jest dostępne dla potencjalnych klientów.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

StatystykaX

Ogłoszenia: 1312

Użytkownicy: 162

Goście on-line: 8